SUPA24
Salon
Salon
Salon
500 251 PLN
(3 032 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
165 m²
طريق الجيش

sypialnia3
metraż165 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Luxury 3 Bed Apartment for Sale In Alexandria EgyptEsales Property ID: es5555048425 Al Geish Road12th Floor #36Alexandria5452056EgyptExquisite Coastal...

umeblowany
Wiek oferty: 5dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

طريق الجيش
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Esales Property Ltd