SUPA24
Salon
Salon
Salon
31 140 PLN
(278 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
112 m²
ميدان شيري

sypialnia3
metraż112 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Two-Bedroom Apartment | Private Garden 40 m² | Pool View | CALA Sahl HasheeshUnit Details:• Area: (please provide if you want it added)• Private Garde...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Hurghadians Property development