SUPA24
Salon
Salon
Salon
237 731 PLN
(3 834 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
62 m²
ميدان شيري

sypialnia2
metraż62 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

About the Project:The Lunar Project sets a new benchmark for property investment in Egypt, combining resort-style comfort, contemporary design, and a ...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Hurghada Homes