SUPA24
Salon
Salon
Salon
485 397 PLN
(7 468 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
65 m²
ميدان شيري

sypialnia2
metraż65 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

own your seaside home at riva beach resort. hurghadaexperience a new standard of coastal living in one of hurghada’s most desirable locations. directl...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Hurghadians Property development