SUPA24
Salon
Salon
Salon
51 431 PLN
(565 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
91 m²
ميدان شيري

sypialnia2
metraż91 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

About the Project:The View is a direct beach access property in Egypt offering sea view apartments in Hurghada designed for those who value elegance, ...

Inny
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Hurghada Homes