SUPA24
Salon
Salon
Salon
350 892 PLN
(3 987 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
88 m²
ميدان شيري

sypialnia3
metraż88 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

About the Project:Nubia Resort Residences offers sea view apartments in Hurghada and ready to move apartments in Hurghada, perfectly combining comfort...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Hurghada Homes