Lista ofert
8
8
8
559 518 PLN
(6 994 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
80 m²
ميدان شيري
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
80 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
🌊✨ Scandic – Sea Front Luxury Living! ✨🌊📍 Unit B533 – 5th FloorTotal Area: 81 m² – Spacious StudioView: Direct Sea Front 🌅Cash Price: 8,144,136 EG...
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
4dni
Zaktualizowano:
4dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.