SUPA24
Salon
Salon
Salon
638 776 PLN
(6 585 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
97 m²
شارع الغردقة

sypialnia2
metraż97 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Unit S-06/GA3 – 1 Bedroom Garden Apartment with Lagoon View at Cala Sahl HasheeshDiscover relaxed coastal elegance with Unit S-06/GA3, a spacious 1-be...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądOtwarta przestrzeń życiowaŚwiatło naturalne

Inny
Wiek oferty: 8dni
Zaktualizowano: 8dni

Miejscowości

شارع الغردقة
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Hurghadians Property development