Lista ofert
12
12
12
233 370 PLN
(3 764 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
62 m²
ميدان شيري
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
62 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Apartment Details:🏢 Floor: First Floor🌆 View: Street View📐 Area: 62 sqm📅 Delivery Date: Phase 1 – October 2026💰 Total Price: 54,995 Euro🔸 Cash O...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Winda
Basen
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
6dni
Zaktualizowano:
6dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.