SUPA24
Salon
Salon
Salon
224 155 PLN
(3 296 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
68 m²
شارع النصر

sypialnia2
metraż68 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Unit B208 – 1 Bedroom Pool View at Aurora Palace HurghadaExperience modern resort living with Unit B208, a stylish 1-bedroom apartment located on the ...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

شارع النصر
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Hurghadians Property development