SUPA24
Salon
Salon
Salon
278 078 PLN
(4 414 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
63 m²
ميدان شيري

sypialnia1
metraż63 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Long Beach Residence offers spacious 1‑Bedroom apartments designed for modern living and strong investment potential. Located in Magawish along Sahl H...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Homes Bay