SUPA24
Salon
Salon
Salon
271 583 PLN
(1 968 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
138 m²
Street 7

sypialnia4
metraż138 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

✨ Exclusive Apartment for Sale – Noor City, Al Ahyaa (New Hurghada) 🌴🌊Discover your dream home in Noor City, located in the vibrant Al Ahyaa area be...

Inny
Wiek oferty: 6dni
Zaktualizowano: 6dni

Miejscowości

Street 7
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Abtal Hurghada Developer (Construction Company)