SUPA24
Salon
Salon
Salon
247 968 PLN
(2 084 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
119 m²
ميدان شيري

sypialnia4
metraż119 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Exclusive Apartment for Sale – Noor City, Al Ahyaa (New Hurghada)Discover a spacious and modern apartment in Noor City, located in the popular Al Ahya...

Inny
Wiek oferty: 5dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Abtal Hurghada Developer (Construction Company)