SUPA24
Salon
Salon
Salon
418 791 PLN
(4 503 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
93 m²
شارع النصر

sypialnia3
metraż93 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Holidays Park Resort – Hurghada A spacious 2‑bedroom apartment with side pool view and a private garden, located in the first fully integrated residen...

Inny
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

شارع النصر
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Homes Bay