SUPA24
Salon
Salon
Salon
190 778 PLN
(4 240 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
45 m²
شارع النصر

sypialnia1
metraż45 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

hurghada heights – a smart decision with growing valueIn a competitive real estate market…real opportunities are built on strong location, continuous ...

Inny
Wiek oferty: 5dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

شارع النصر
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Hurghadians Property development