SUPA24
Salon
Salon
Salon
202 825 PLN
(3 380 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
60 m²
ميدان شيري

sypialnia2
metraż60 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Property Details:60SQM, Fourth floor, front Seaview, with balconyPrice: €47,768 (Get 15% discount if you pay cash and save €7,165)Resort-Style Communi...

Inny
Wiek oferty: 8dni
Zaktualizowano: 8dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Homes Bay