SUPA24
Salon
Salon
Salon
461 657 PLN
(4 617 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
100 m²
شارع النصر

sypialnia3
metraż100 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

🏖️ Holidays Park Resort on Magawish Road offers an exclusive lifestyle across 54,000 m². Choose from 1–3 bedroom apartments, elegant penthouses, and ...

Inny
Wiek oferty: 6dni
Zaktualizowano: 6dni

Miejscowości

شارع النصر
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Homes Bay