SUPA24
Salon
Salon
Salon
193 517 PLN
(3 336 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
58 m²
ميدان شيري

sypialniaatypical
metraż58 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Discover a premium living experience with this sophisticated 1-bedroom apartment located in the Al Ahyaa district of Hurghada. This property offers a ...

Inny
Wiek oferty: 5dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ROI Real Estate Investment