Lista ofert
9
9
9
1 301 834 PLN
(4 600 PLN / m²)
Sprzedaż
6+
2+
283 m²
ميدان شيري
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
6+
metraż
283 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
📌 Unit Details:🛏️ Bedrooms: 5📐 Built-up Area: 284 m²🌅 Roof Area: 57 m²🌳 Garden Area: 146 m²💰 Base Price: 27,373,500 EGP💶 Prices:🔹 Cash (30% D...
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
9dni
Zaktualizowano:
9dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.