Lista ofert
8
8
8
224 679 PLN
(2 583 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
87 m²
شارع الشيراتون
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
87 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
English 🇬🇧🌊 Apartment for Sale in Al Meria Residence – Hurghada✨ 87 m²✨ 4th floor✨ Street view (Atlantis side)✨ Super lux finishing✨ 2 swimming poo...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Garaż
Basen
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Piętro
Pogląd
Bezpieczeństwo
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
13dni
Zaktualizowano:
6dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
شارع الشيراتون
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.