SUPA24
Salon
Salon
Salon
127 356 PLN
(1 654 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
77 m²
ميدان شيري

sypialniaatypical
metraż77 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

This elegant 2-bedroom apartment at Al Hijaz Gate offers the perfect blend of modern comfort and a strategic, high-value location, backed by the devel...

Inny
Wiek oferty: 12dni
Zaktualizowano: 12dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

HPK