Lista ofert
17
17
17
117 804 PLN
(741 PLN / m²)
Sprzedaż
6+
2+
159 m²
ميدان شيري
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
6+
metraż
159 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
✨ One 7 Project – Special Unit 7102 🏢 Project HighlightsCommercial Area 🛍️Multiple Swimming Pools 🌊Modern Elevators 🚡Underground Parking 🚗24/7 Se...
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Pogląd
Bezpieczeństwo
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
13dni
Zaktualizowano:
13dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.