SUPA24
Salon
Salon
Salon
188 360 PLN
(2 478 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
76 m²
ميدان شيري

sypialnia2
metraż76 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

🏝️ Iconic Resort – Hadaba, Hurghada 📐 78 m² • One Bedroom • First Floor ✨ Ultra Super Lux Finishing • Street View 📅 Delivery: December 2026 📜 Gree...

Inny
Wiek oferty: 16dni
Zaktualizowano: 16dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Hurghadians Property development