Lista ofert
9
9
9
258 319 PLN
(4 100 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
63 m²
شارع يوسف عفيفى
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
63 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
📍 Mamsha, Hurghada – 6,000 m² 🏊 3 swimming pools, 🌊 sea & pool views 🚗 Underground parking, 🏖️ beach just 5 minutes away 📜 Green contract 🔒 24...
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
30dni
Zaktualizowano:
30dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
شارع يوسف عفيفى
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.