Lista ofert
10
10
10
181 651 PLN
(3 562 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
51 m²
شارع الشيراتون
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
51 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Stone Heights – El Hadaba, Hurghada, Egypt
Discover a new level of luxury living with Stone Heights, perfectly located in the sought-after El Hadaba ...
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Pogląd
Parametry
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Piętro:
1. piętro 4
Wiek oferty:
266dni
Zaktualizowano:
265dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
شارع الشيراتون
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.