Lista ofert
15
15
15
223 198 PLN
(3 783 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
59 m²
شارع الشيراتون
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
59 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Iconic Resort – Prime Living in the Heart of Hurghada
Located in the vibrant heart of Hurghada on the main El Hadaba Road, Iconic Resort offers the p...
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Światło naturalne
Pogląd
Parametry
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Nowa konstrukcja
Typ ogrzewania:
condensing_boiler, other
Sprzęt:
Nieumeblowane
Piętro:
4. piętro 4
Wiek oferty:
283dni
Zaktualizowano:
282dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
شارع الشيراتون
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.