Lista ofert
16
16
16
233 956 PLN
(4 679 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
50 m²
شارع الشيراتون
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
50 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
discover elevated living at panorama hills
live where elegance meets the red sea!
panorama hills is a premium residential development in the upscale...
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Piętro:
1. piętro 5
Wiek oferty:
363dni
Zaktualizowano:
363dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
شارع الشيراتون
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.