SUPA24
Taras; widok, światło dzienne
Salon
Salon
1 478 646 PLN
(14 356 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
103 m²
Samaná

sypialnia3
metraż103 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Elegante Condo-Hotel de 2 Habitaciones Frente a la MarinaLujo, Exclusividad y Rentabilidad en Samaná Despierta cada mañana con vistas abiertas a la m...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądTarasPiętroSprzęt kuchennyUmeblowany

Inny
Wiek oferty: 492dni
Zaktualizowano: 85dni

Miejscowości

Samaná
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

The Agency | Dominican Republic