SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 048 067 PLN
(11 131 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
184 m²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

sypialniaatypical
metraż184 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Discover unparalleled luxury in this exquisite 2-bedroom, 2-bathroom penthouse located in the heart of Las Terrenas. Spanning 184.7 square meters (1,9...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Wysokie sufityPoglądPiętroOtwarta przestrzeń życiowaOddzielna kuchniaKabina prysznicowaSprzęt kuchennyPodgrzewacz wodyPralkaBezpieczeństwoTarasŚwiatło naturalne

umeblowany
Wiek oferty: 493dni
Zaktualizowano: 492dni

Miejscowości

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Patrick Johnston