SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 235 426 PLN
(8 520 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
145 m²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

sypialniaatypical
metraż145 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Beachfront 2 Bedroom Condos at El Estillero Beach, Samaná for Relaxed Coastal Living and Smart InvestmentWelcome to Akkana Samaná, a private beachfron...

Inny
Wiek oferty: 5dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Punta Cana Villa Real Estate