SUPA24
Salon
Salon
Salon
672 564 PLN
(6 594 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
102 m²
Carretera Sosúa-Cabarete, Sosúa

sypialniaatypical
metraż102 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Discover the perfect location for your new home with this charming 2-bedroom condo on the third floor, situated in the heart of town. Enjoy the conven...

umeblowany
Wiek oferty: 495dni
Zaktualizowano: 6dni

Miejscowości

Carretera Sosúa-Cabarete, Sosúa
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Patrick Johnston