Lista ofert
14
14
14
1 047 105 PLN
(12 616 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
83 m²
Blanická, Postupice
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
Byczy
sypialnia
3
metraż
83 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Moderní byt s historickým nádechem – Postupice u Benešova
V unikátním projektu v Postupicích u Benešova nabízíme moderní byt 3+kk o velikosti 83 m² v...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Ogród
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Własnościowy
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
E - Nieekonomiczne
Typ budynku:
Cegła
Typ ogrzewania:
floor, electric
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
104dni
Zaktualizowano:
104dni
Byczy
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Blanická, Postupice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.
Poproś o dokładny adres
Powiększ mapę
Udogodnienia w okolicy
Birdie reality s.r.o. - Century 21
Martina Veselská
Pokaż e-mail
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą
Birdie reality s.r.o. - Century 21
Martina Veselská
Pokaż e-mail
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą