Lista ofert
23
23
23
744 384 PLN
(10 059 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
74 m²
Krestova, Ostrawa
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
Byczy
sypialnia
4
metraż
74 m²
łazienki
Dobrý den,
hledáte-li byt v osobním vlastnictví vhodný byt pro svou rodinu s dispozicí 4+1 a veškerou občanskou vybaveností v pěší dostupnosti pak j...
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Własnościowy
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
C - Ekonomiczny
Typ budynku:
Płyta
Typ ogrzewania:
Centralny pilot
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
1dni
Zaktualizowano:
1dni
Byczy
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Krestova, Ostrawa
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.