SUPA24
Inne
Inne
Inne
620 110 PLN
(8 380 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
74 m²
Oblouková, Děčín
Byczy

sypialnia3
metraż74 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoOryginalny stan
piwnicaTak
tarasNIE

Opis

Představuji vám družstevní byt o dispozici 3+kk a velikosti 74 m², který se nachází ve 12. patře bytového domu v ulici Oblouková, Děčín – Staré Město....

Płyta
Wiek oferty: 13dni
Zaktualizowano: 8dni

Miejscowości

Oblouková, Děčín
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Indigo finance&reality s.r.o. - Century 21

Lukáš Hung