Lista ofert
2 793 600 PLN
(22 349 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
125 m²
metraż
125 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Prodej mezonetového apartmánu v Krkonoších, nadstandardní investiční příležitost.
Nabízíme k prodeji jižně orientovaný mezonetový apartmán 4+kk v nov...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Balkon
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Własnościowy
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Oryginalny stan
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
C - Ekonomiczny
Typ budynku:
Cegła
Typ ogrzewania:
floor, electric
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
2dni
Zaktualizowano:
1dni
Byczy
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Černý Důl, Černý Důl
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.