SUPA24
Inne
Inne
Inne
848 087 PLN
(16 002 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
53 m²
Opština Budva

sypialniaatypical
metraż53 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Na prodaju stan u izgradnji sa pogledom na more, površine 53.24m², smešten na 4 spratu luksuznog kompleksa Royal View Resort u naselju Dubovica, Budva...

Inny
Wiek oferty: 441dni
Zaktualizowano: 26dni

Miejscowości

Opština Budva
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic