SUPA24
Inne
Inne
Inne
3 159 079 PLN
(13 558 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
233 m²
Bećićka plaža

sypialnia3
metraż233 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Luxury apartment for sale in the village of Rafailovici. The total area of the apartment is 233 sq.m! The windows and spacious terrace offer a stunnin...

Inny
Wiek oferty: 16dni
Zaktualizowano: 16dni

Miejscowości

Bećićka plaža
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

MD Realty

MD Realty