SUPA24
Inne
Inne
Inne
890 491 PLN
(17 810 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
50 m²
Athinon, Tremithousa

sypialnia1
metraż50 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

One Bedroom Ground Floor Apartment For Sale in Tremithousa, Paphos - with Title Deeds (New Build Process)The project is designed around a modern resor...

Inny
Wiek oferty: 1dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Athinon, Tremithousa
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Your Overseas Home

Your Overseas Home