SUPA24
Salon
Salon
Salon
579 937 PLN
(14 145 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
41 m²
Tatlısu

sypialnia1
metraż41 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

شقق في مجمع بمفهوم نمط العطلات في تاتليسو غازيماغوزا
تعتبر جزيرة قبرص ثالث أكبر جزيرة في البحر الأبيض المتوسط. تُعرف قبرص بأنها واحدة من أكثر الوجهات ...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądPiętroOtwarta przestrzeń życiowaKabina prysznicowaSprzęt kuchennyDrewniana podłogaWysokie sufityŚwiatło naturalne

Inny
Wiek oferty: 492dni
Zaktualizowano: 99dni

Miejscowości

Tatlısu
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate