SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 687 773 PLN
(18 753 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
90 m²
Tatlısu

sypialnia3
metraż90 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

شقق دوبلكس محاطة بالبحر والطبيعة في تاتليسو، غازي ماغوسا
تقع منطقة تاتليسو التابعة لمدينة غازي ماغوسا على الساحل الشمالي لشمال قبرص، وتبرز بأجوائها ا...

Inny
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

Tatlısu
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate