SUPA24
Inne
Salon; widok, styl nowoczesny, światło dzienne
Salon; widok, światło dzienne
773 508 PLN
(9 669 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
80 m²
Σωτήρα

sypialnia2
metraż80 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Discover contemporary living in this modern two-bedroom first-floor apartment, ideally situated in a quiet residential area of Sotira, overlooking the...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądOtwarta przestrzeń życiowaŚwiatło naturalnePiętroStyl nowoczesny

Inny
Wiek oferty: 83dni
Zaktualizowano: 53dni

Miejscowości

Σωτήρα
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

C. I. Sweet Home Realtors Ltd

Kyriacos Kolokasides