SUPA24
Inne
Inne
Inne
959 096 PLN
(12 788 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
75 m²
Παραλίμνι

sypialnia2
metraż75 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

For sale: Off-plan apartment in a modern gated complex in Paralimni, offering both comfort and convenience. This thoughtfully designed home features 7...

Inny
Wiek oferty: 60dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

Παραλίμνι
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Your Overseas Home

Your Overseas Home