SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 464 882 PLN
(19 532 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
75 m²
Παραλίμνι

sypialnia3
metraż75 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

For sale: 3 bedroom penthouse with a private roof garden of 51.5sqm. Located on the top floor of a secure four-story building with an elevator, this h...

Inny
Wiek oferty: 53dni
Zaktualizowano: 23dni

Miejscowości

Παραλίμνι
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Your Overseas Home

Your Overseas Home