Lista ofert
11
11
11
648 786 PLN
(11 585 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
56 m²
Παραλίμνι
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
56 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Discover contemporary living in this thoughtfully designed one-bedroom apartment, perfectly positioned in the vibrant center of Paralimni.
Located on...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Basen
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Otwarta przestrzeń życiowa
Światło naturalne
Piętro
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Nowa konstrukcja
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
A - Niezwykle ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Sprzęt:
Inny
Wiek oferty:
201dni
Zaktualizowano:
57dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Παραλίμνι
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.