SUPA24
Inne
Inne
Inne
956 664 PLN
(14 718 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
65 m²
Ozanköy

sypialnia2
metraż65 m²
łazienki1
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

The apartment for sale is located in Bahçeli, a peaceful village on the north-central coast of Northern Cyprus, approximately 30 kilometers east of Ky...

Inny
Wiek oferty: 289dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Ozanköy
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri