SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 528 573 PLN
(16 090 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
95 m²
Drios, Moutallos

sypialnia3
metraż95 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

This luxury, and modern residential development with 1-2 bedroom apartments for sale in Paphos, Cyprus. The development is conveniently located less t...

Inny
Wiek oferty: 340dni
Zaktualizowano: 197dni

Miejscowości

Drios, Moutallos
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses