SUPA24
Inne
Inne
Inne
7 961 441 PLN
(66 345 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
120 m²
Edisson, Λεμεσός

sypialnia3
metraż120 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

This is an exclusive waterfront development of luxury apartments strategically located in the new Center of Limassol, very close to Limassol Marina an...

Inny
Wiek oferty: 58dni
Zaktualizowano: 26dni

Miejscowości

Edisson, Λεμεσός
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Your Overseas Home

Your Overseas Home