Lista ofert
12
12
12
511 655 PLN
(324 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
1580 m²
Λεμεσός
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
146 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Elegant contemporary residences in a tranquil area
Located in desirable hills of Limassol, Lana Villas comprises 6 luxuriously appointed 3 bedroom ...
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Nowa konstrukcja
Typ budynku:
Inny
Sprzęt:
Inny
Wiek oferty:
71dni
Zaktualizowano:
51dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Λεμεσός
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.
Poproś o dokładny adres
Powiększ mapę
Udogodnienia w okolicy
RE House
Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C
Pokaż e-mail
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą
RE House
Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C
Pokaż e-mail
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą