Lista ofert
10
10
10
1 295 041 PLN
(13 351 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
97 m²
Parou, Λεμεσός
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
97 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
This beautiful, private apartment offers a rare sense of openness and tranquility, with no direct views into neighboring homes—creating a brig...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Winda
Internet
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Światło naturalne
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
86dni
Zaktualizowano:
77dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Parou, Λεμεσός
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.