Lista ofert
11
11
11
2 318 292 PLN
(28 979 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
80 m²
Navarinou, Λεμεσός
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
80 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
•2 bedrooms
•2 W/C
•Internal Area 80m2
•Covered Verandas 25m2
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
A - Niezwykle ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
206dni
Zaktualizowano:
170dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Navarinou, Λεμεσός
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.